FilmY

rOzcEsTníK-->xD<--

26. ledna 2010 v 5:12 | KAttYynQaa♥

Charmed-->tAdDYy//
Twilight Sága-->tUu//
Harry Potter-->tAdDY //
McLeodovy dcery-->tAdDY //
Hsm-->tUu//
Camp Rock-->tUu//
The Last song-->tUu//
Dadnapped-->tUu//
Remember Me-->tuU//

Disney Chanel

Kouzelníci z Waverly-->tAdYy//-->
Seriál vypráví o třech sourozencích, kteří nejsou tak úplně obyčejní. Jsou totiž kouzelníci ve výcviku! Jejich kouzelnickou třídu vede jejich táta Jerry a o jejich tajemství ví i jejich máma Theresa. Alexina nejlepší kamarádka Harper se tajemství dozví až v polovině 2.série. Do té doby ale bude své nejlepší kamarádce pomáhat i když tajemství neví.
Jonas-->tadY//-->
Jonas je seriál o bratrech Lucasových (Kevin,Joe a Nick),kteří jsou zároveň členové kapely Jonas Brothers! Žijí v domě,který byl dříve hasičskou zbrojnicí se svým mladším bratrem Frankiem,mamkou a tátou. S jejich módou jim pomáhá jejich nejlepší kamarádka Stella a v seriálu nesmí chybět ani Stellina nejlepší kamarádka Macy,která je zároveň Jonas fanynkou číslo 1...
Sladký živOt ZAcKa a Cody-->tUu//-->
Dvojčata Zack a Cody Martinovi se společně se svou matkou Carey přestěhovali do hotelu Tipton v Bostonu,kde si jejich máma našla práci jako zpěvačka. K hrůze pana Mosebyho - manažera hotelu si dvojčata z hotelu dělají kůlničku na dříví, do čehož se většinou připlete personál hotelu jako prodavačka Maddie nebo dobrák Esteban či udržbář Arwin. V hotelu taky bydlí dcera majitela hotelu a tudíž dědička London Tipton, která pořádku hotelu taky moc nepomáhá...
SonnY ve velKém Světě-->tUu//-->
Allison "Sonny" Munroe se přestěhuje z malého městčka Viskonzin do Los Angeles, kde byla obsazena do komediálního seriálu "So Random". Spolu s ní účinkují v seriálu krásná a snobská Tawni, baviči Nico a jeho nejlepší kamarád Grady a někdy trochu výstřední Zora. K seriálu ale patří i konkurence, kterou představuje seriál "Mackenzie Falls" v čele s miláčkem diváků Chadem Dylan Cooperem.
Hannah mOntana-->tUu//-->
Miley Stewart je normální holka, která tráví čas školou, učením, s kamarády a doma. Večer se ale promění v mladou popovou senzaci jménem Hannah Montana. O tomto jejím tajemství ví jen její rodina, ale Miley zjistí, že toto tajemství nelze utajit, tak ho ještě řekne své nejlepší kamarádce Lilly a kamarádovi Oliverovi.
The suite life on dEck-->tU//-->
The Suite Life On Deck je pokračování úspěšného Disney seriálu Sladký život Zacka a Codyho. Dvojčata Zack a Cody navštěvují třídu v Seven Seas High,která se nachází na lodi S.S. Tipton. Tu vlastní otec bohaté rozmazlené dědičky London Tipton. Na lodi se dvojčata setkávají s Bailey Pickett,která se zpočátku vydává za kluka. A jelikož jsou studenti na lodi bez rodičů, má je na starosti pan Moseby. Jak známe Zacka a Codyho,bude to zase zábava k popukání!
H2O Just Add Water-->tUu//-->
Clie,Emmě a Rikki je 16 let.Rikki se zajímá se o spoustu věcí, Emma je hodně chytrá,sebejistá a sportovně založená, Cleo trochu nejistá a nešikovná. Jako všichni ostatní, i ony řeší problémy se školou, oblečením a kluky...Jednoho dne se jim na výletě zastaví člun,přímo kolem ostrova Mako,plného žraloků a záhad.Na ostrově objeví sopku,která je nečinná 20 000 let.Uprostřed jádra sopky naleznou skryté měsíční jezírko.To přináší spoustu problému v jejich už tak komplikovaném teenegerovském životě,ale i spoustu nových dobrodružství.Stačí aby se dívky dostaly jen trochu do styku s vodou a z nohou mají rázem mořskou ploutev,o tomto tajemství ví jen jejich společný přítel Lewis,a jen ony.Proto se musí vyhnout místům,kde je spousta lidí,a hodně vody.
 
 

Reklama